De Wilg houdt zich naast de vrijetijdsactiviteiten in de stad Utrecht ook bezig met het organiseren en helpen borgen van een passend vrijetijdsaanbod voor mensen met een verstandelijke beperking in verschillende gemeenten in de provincie Utrecht.
Sinds begin 2009 is het project “Vrijetijd om de hoek” in het leven geroepen. De Wilg ondersteunt welzijnsorganisaties, zorgorganisaties, vrijwilligersorganisaties en gemeenten bij het opzetten van lokale netwerken onderling in de betrokken gemeenten Nieuwegein, Houten, Zeist, Baarn en Amersfoort, Soest, Woerden en in 2010 wordt dit uitgebreid met nog 3 gemeenten. De Wilg ondersteunt deze organisaties bij het opzetten van vrijetijdsactiviteiten op maat, dichtbij huis en passend bij de behoeften van mensen met een verstandelijke beperking. Klik hier voor een overzicht van de activiteiten
Vriendenkringen:
De Wilg werkt aan het opzetten van Vriendenkringen waarmee deelnemers hun sociale netwerk kunnen uitbreiden en samen vrijetijdsactiviteiten kunnen ondernemen. In een vriendenkring worden mensen aan elkaar gekoppeld, met allen een gemeenschappelijk doel: namelijk andere mensen ontmoeten en vanuit daar samen activiteiten ondernemen. Wat, wanneer en hoe ze activiteiten ondernemen bepalen de deelnemers zelf.
Wil je meer informatie over Vrijetijd om de Hoek, neem dan contact op met Janine Pols (030) 251 36 72
